Prodej, rodinného domu, 4+1, Zruč - Senec

Zruč - Senec

Popis

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi dvoupatrový rodinný dům, se zastavěnou plochou 109 m2, ul. Plzeňská, Zruč-Senec. 
Hledáte rodinný dům poblíž Plzně? Co říkáte na obec Zruč-Senec? Velice oblíbená lokalita jen pár minut od centra krajského města. Tento dvoupatrový rodinný dům o zastavěné ploše 109 m2 na pozemku o velikosti 863 m2 v Plzeňské ulici se zahradou, garáží, technickou místností, sklípkem a prádelnou je to pravé pro spokojený život v krásné obci. Dům je ve velice dobrém stavu s ústředním plynovým topením a připojením na veřejnou kanalizaci. Dům je zateplen ze severní a východní strany před 8 lety a okna jsou plastová – výměna před 10 lety. Celý dům je obklopen udržovanou zahradou s přilehlou kolnou (garáží), kde je též možnost parkování nebo skladování běžného nářadí. V přízemí je garáž s dílnou, vstupní místnost, velká prostorná hala s krbem se v stupem na terasu, malá komora, sklípek, prádelna s wc a technická místnost.
V druhém podlaží, je bytová jednotka o dispozici 3+1. Obývací pokoj s lodžií, kuchyně s lodžií, pracovna či pokoj, ložnice a koupelna s vanou a wc. Je zde i telefonní přípojka.
Co vás též určitě zaujme, je pozemek kolem domu. V přední části je zahrádka pro pěstování květin keře a kotec pro psa. Za domem je kolna (garáž) a výběh pro drůbež a též zahrádka pro pěstování zeleniny, dále je zde velký ořešák a tři ovocné stromy (meruňka, broskev a jablko) a také studna, která je využívána v domě, ale je zde i možnost napojení na městskou vodu, která je připravena ve sklepě k připojení. Konstrukce budovy – ytong, rok stavby 1989. Proč je Zruč tak oblíbená? Obec nabízí vše, co potřebujete ke spokojenému životu. V Plzni, jste co by kamenem dohodil, perfektní dostupnost MHD. Je zde škola i školka, sportovní vyžití, několik restaurací, cukrárna, kavárna, 3 obchody, řeznictví, služby všeho druhu. Chcete se na dům přijít podívat? Zavolejte a rádi si s vámi domluvíme prohlídku.